Whoscall

Whoscall

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 33,328
  • DOSYA BOYUTU 4.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici LINE Corporation

Whoscall ile istenmeyen çağrıları ve SMS'leri engelleyebiliyoruz

LINE whoscall- Caller ID&Block arkasına LINE firmasının gücünü alan ücretsiz bir çağrı engelleme ve SMS engelleme uygulamasıdır.

Günlük hayatımızda gerek satış ve pazarlama amaçlı reklam aramaları olsun, gerek istenmeyen ve bizi rahatsız eden kişilerden gelen çağrılar olsun engellemek istediğimiz birçok çağrı ile karşılaşıyoruz. Bunun yanında kaynağını bilgmediğimiz çağrı ve SMS'ler için bilinmeyen numara sorgulama ihtiyacı da hissedebiliyoruz. Günümüzde SMS yolu ile yayılan spam ya da reklam amaçlı, gereksiz bir şekilde zamanımızı harcayan mesajlar da kontrolden çıkmış durumda.

LINE whoscall- Caller ID&Block işte bize bu istenmeyen çağrı ve SMS'leri engelleme imkanı tanıyan, otomatik olarak bilinmeyen numaraları görüntüleme imkanı veren kullanışlı bir uygulamadır. LINE whoscall- Caller ID&Block kullanıcılar tarafından oluşturulmuş veri tabanı sayesinde reklam ve spam amaçlı çağrı ve SMS'leri otomatik olarak tanımlamaktadır ve Android telefonunuzun ekranında size ilk çağrı sırasında uyarı iletisi göstermektedir. Bu ileti sayesinde çağrıyı redderek kalıcı olarak engelleyebiliyorsunuz. Bu özelliğin yanında sizi rahatsız eden bir numarayı da etiketleyerek engellemeniz mümkün.

LINE whoscall- Caller ID&Block'un güzel bir özelliği size çevrimdışı veritabanı da sunmasıdır. Bu özellik sayesinde telefonunuz internete bağlı olmasa bile LINE whoscall- Caller ID&Block'un veritabanını indirebilir ve gelen çağrıları ve SMS'leri tanımlayabilirsiniz.