Wifi Protector

Wifi Protector

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 16,613
  • DOSYA BOYUTU 4.84 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Safe Download Ltd.

Wifi Protector sayesinde kablosuz ağınıza izinsiz olarak giriş yapmaya çalışanlara karşı önlem alabiliyorsunuz.

Wi-Fi yani kablosuz hatların olması gerektiği kadar güvenli olmadığı pek çok kişi tarafından biliniyor. Özellikle gerekli yazılım ve donanım bilgisine sahip olan hackerların kablosuz ağlar üzerinden pek çok veri hırsızlığı yapabilmesi nedeniyle Wifi Protector gibi programları kullanmak ve hattınızı yabancılara tamamen kapatmak elzem hale geliyor.

Wifi Protector, kablosuz ağınızı izinsiz giriş yapmaya çalışanlara ve malware yazılım göndermeye çalışanlara karşı kullanabileceğiniz ücretsiz programlardan bir tanesi. Her ne kadar virüs tarayıcı programlar bilgisayarlarımızı korumaya çalışsalar da, internet ağının korunmasını sağlamak konusunda pek çoğu sınıfta kalmakta ve bu nedenle ek programlara ihtiyaç duyulmakta.

Programın içerisinde varolan araçlardan en önemlisi gizlilik koruması ve bu koruma sayesinde internet gezintiniz sırasında IP adresiniz değiştiriliyor ve diğer izinsiz kullanıcılara karşı görünmez hale gelebiliyorsunuz. Takip edilebilme şansınızı elimine ettiği için veri hırsızlarının peşinize düşmesini oldukça kolay bir şekilde engelleyebiliyor.

Ayrıca, ağınıza dışarıdan zorla girmeye çalışanları da hemen tespit edebilen Wifi Protector, böyle bir durum algıladığında hemen bir uyarı gönderiyor ve gerekli önlemleri almanıza yardımcı oluyor. Malware koruması sayesinde internette karşılaşabileceğiniz ve verilerinize göz diken malware programlardan kurtulmak da elinizde.

Bulut güncelleme sistemini kullandığı için programın sürekli olarak güncel kaldığını ve en son tehditlere karşı sizi koruduğunu da belirtmek gerek. Ağ güvenliğine önem verenlerin programı kaçırmaması gerektiğine inanıyorum.