WinLockPro

WinLockPro

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 794
  • DOSYA BOYUTU 0.10 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Rojitha

WinLockPro, masaüstü ekranınızı kilitlemek için kullanabileceğiniz en etkili ve güzel programlardan bir tanesi.

WinLockPro, sade bir güvenlik yazılımından daha fazlası olarak, oldukça basit bir kullanışa sahip ve etkili çözümler sunmaktadır. Arayüzü neredeyse Windows 8'in kilit ekranı ile aynı. Fakat özellikleri sayesinde hem hackerlardan hemde diğer tehliekelerden sizi korumaktadır.

Kullanıcı isteklerini göz önünde bulundurarak sürekli geliştirilen program sayesinde masaüstü bilgisayarınızdan uzaklaşacağınız zaman yada bir süre başında duramayacağınız zaman, kimsenin sizin bilgilerinize ulaşmaması için kullanabilirsiniz.

Kolayca kurarak gerekli ayarları yaparak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Giriş ekranınıza farklı renklerde yüksek kaliteli duvar kağıtları getiren program aynı zamanda tarih ve saati de görmenizi sağlıyor. Sistem kaynaklarını normal değerlerde kullanan masaüstü kilitleme programı ile profil resminizi, duvar kağıdını ve giriş işlemlerinde kullandığınız kullanıcı adı ve şifre gibi bilgileri dğeiştirebilirsiniz.

Hızlı tepki süresi ve çalışması ile kullanıcıların ilgisini çeken programı ücretsiz olarak indirerek kullanmanızı tavsiye ederim.