WinPDF

WinPDF

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,958
  • DOSYA BOYUTU 1 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici PDFDesk Informatique

WinPDF programı ile elinizdeki dökümanları kolayca PDF belgeleri haline dönüştürebilirsiniz.

Elinizdeki dosyaları PDF formatına dönüştürmek istiyorsanız ancak bunu yapabilmek için herhangi bir ücretsiz program bulamadıysanız WinPDF programını kullanarak PDF yaratma ve hazırlama işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Easy PDF Creator adlı sanal yazıcıyı ofis programlarınıza entegre eden program sayesinde karmaşık arayüzlü programlar kullanmak yerine hemen PDF’lerinizi elde edebilirsiniz.

Programı kullanırken tek yapmanız gereken dökümanlarınızı yazdır seçeneğine tıkladıktan sonra Easy PDF Creator yazıcısını seçmek ve dosyaların yaratılmasını beklemek. Hem yazılar hem de resimler için uygulayabildiğiniz bu işlem ile PDF dönüştürme işlemleri çok kolay hale geliyor.

Elde ettiğiniz PDF dosyalarındaki linkler, resimler, matematik formülleri, tablolar, semboller bozulmadan aynen kalıyorlar ve buna ek olarak dosyaları şifreleyebilir, şifre koruması yerleştirerek güvensiz ellere geçmesini önleyebilirsiniz.

Aynı anda birden fazla dosyayı da PDF haline getirebilmeniz sayesinde programı kullanırken tek yapmanız gereken dosya adlarını girmek ve gerisini programın kendisine bırakmak.