WinSetupFromUSB

WinSetupFromUSB

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 10,779
  • DOSYA BOYUTU 21.57 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ILIYA TAUSHANOV

WinSetupFromUSB ile Windows ve Linux kurulum USB'leri hazırlayabilirsiniz

WinSetupFromUSB taşınabilir belleklerinizden Windows kurulum medyaları oluşturmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir Windows kurulum USB'si hazırlama programıdır.

Hem USB flash belleklerle hem de taşınabilir harici diskler ile kullanabileceğiniz program bu depolama birimlerini bootlanabilir bir Windows veya Linux kurulum medyasına dönüştürüyor. Özellikle DVD ve CD gibi optik medyaların kolay çizilebilmesi ve kurulum sırasında optik sürücünün medyayı okuyamaması gibi problemler nediyle USB depolama birimlerini Windows kurulumu amacıyla kullanmak bir ihtiyaç haline gelmektedir.

WinSetupFromUSB, Windows veya Linux kurulumu için kullanacağınız USB belleği veya harici diski formatlamaktadır. Bu depolama birimindeki tüm bölümler ve bilgiler silinecektir ve disk sadece kurulum işlemi için kullanılabilecektir. Bu nedenle programı kullanmadan önce bu depolama birimlerindeki dosyaları yedeklemenizi tavsiye ediyoruz.

WinSetupFromUSB Windows 2000, Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Server 2008 işletim sistemlerinin yanında BartPE, WinBuilder, UBCD4Win ve WinFLPC'yi de desteklemektedir. WinSetupFromUSB ayrıca 64 bit Vista ve üzeri 64 bitlik sistemler için UEFI desteğine de sahiptir.