WO Webcam Client

WO Webcam Client

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 14,611
  • DOSYA BOYUTU 7.62 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Wirelessorange.com

WO Webcam Client, Android işletim sistemine sahip cihazlarınızı web kamerası olarak kullanmanıza olanak sağlayan kullanışlı bir programdır.

WO Webcam Client, Android cihazlarınızı PC'nize bağlayarak bir web kamerası gibi kullanmanıza olanak sağlayan kolay kullanımlı, kullanışlı ve güvenilir bir yazılımdır.

Eğer bir web kameranız yoksa ve bilgisayarınız üzerinden sevdiklerinizle görüntülü konuşmalar yapmak istiyorsanız, WO Webcam Client yardımıyla sahip olduğunuz Android işletim sistemli akıllı telefonu bir web kamerası olarak kullanabilirsiniz.

WiFi bağlantısı, USB kablo veya Bluetooth bağlantısı yardımıyla akıllı telefonunuzu bilgisayarınıza bağlamanıza olanak sağlayan program gerçekten çok yönlü ve kullanışlıdır.

Programı kullanabilmek için akıllı telefonunuz üzerinde de WO Webcam Lite Android uygulamasının yer alması gerekmektedir. Bu sayede mobil uygulamayı çalıştırarak bilgisayarınız ve telefonunuz arasında kolayca bağlantı kurabilirsiniz.

Android işletim sistemine sahip bir akıllı telefonunuz varsa ve telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayarak bir web kamerası olarak kullanmak istiyorsanız WO Webcam Lite adlı programı deneyebilirsiniz.