WonderFox Video Watermark

WonderFox Video Watermark

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 2,548
  • DOSYA BOYUTU 15.05 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici WonderFox Soft, Inc

WonderFox Video Watermark ile videolarınızı kopyalanmaktan ve çalınmaktan koruyabilirsiniz

WonderFox Video Watermark videolarınızın çalınmasını önlemek ve telif hakkı koruma amacıyla videolarınıza dijital imza eklemek için kullanabileceğiniz kullanışlı bir yazılımdır.

Eğer videolarınızın kopyalanmasından veya çalınmasından şikayetçiyseniz videonuza ekleyeceğiniz küçük bir imza telif hakkınızı koruyacak ve videolarınızın tekrar çalınmasını önleyecek, videolarınız üzerinde hak iddia edebilmenizi mümkün kılacaktır. İşte watermark olarak adlandırılan bu dijital imza WonderFox Video Watermark sayesinde kolayca videolarınıza eklenebilmektedir.

WonderFox Video Watermark, watermark ekleme işini basit bir şekilde size sunan kullanışlı bir arayüze sahiptir. Dilerseniz metin şeklinde, dilerseniz bir görsel kullanarak logonuzu videolarınıza ekleyebilir, watermark konumunu, boyutunu, saydamlığını ayarlayarak watermarkı döndürebilirsiniz. İsterseniz ekranda kayan bir şekilde watermark hazırlayabilir, watermarkın sadece videonun seçeceğiniz kısımlarında görüntülenmesini sağlayabilirsiniz. Toplu watermark ekleme imkanı sunan WonderFox Video Watermark, çok sayıda videoya tek tıklamayla watermark ekleyerek verimliliğinizi arttırır ve size zaman tasarrufu yaptırır. Program 150'den fazla watermark materyalini kullanıcılara sunmaktadır.

WonderFox Video Watermark, watermark ekleme işleminin haricinde sunduğu ek araçlarla benzerlerinden ayrılmaktadır. Bu araçlardan ilki video düzenleme araçlarıdır. WonderFox Video Watermark videolarınıza video efekti ekleme yeteneğine sahiptir. Programın usnduğu eski film, mozaik, bulanıklaştırma, kirletme gibi hazır video efekti seçeneklerinin yanında temel renk ayarlarını değiştirebilir, kontrast, renk balansı ve parlaklığını ayarlayabilirsiniz. Karanlık videolarınızı bu yöntem ile daha aydınlık yapmanız mümkündür. Uyguladığınız watermarkları ve video efektlerini programın dahili medya oynatıcısı yardımıyla görüntüleyebilir, çalışmalarınızın önizlemesini yapabilirsiniz.

WonderFox Video Watermark'ın sahip olduğu video düzenleme araçlarının bir diğer önemli olanı video dönüştürme aracıdır. Bu araç sayesinde video formatı değiştirme işlemini uygulayarak videolarınızı farklı formatlarda bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Böylece cep telefonu gibi farklı cihazlar ile uyumlu olarak çalışabilecek videolar yaratabilirsiniz. Program AVI, MPEG, WMV, MP4, MKV, 3GP, RM, FLV, SWF gibi farklı video formatlarını desteklemektedir.

WonderFox Video Watermark watermark ekleme işini oldukça pratik bir şekilde yapabileceğiniz, bunun yanında diğer kullanışlı araçları sayesinde farklı ihtiyaçlarınızı da kolayca karşılayabileceğiniz kullanışlı bir program paketidir.