Word Online

Word Online

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 138,619
  • DOSYA BOYUTU 0.36 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Microsoft

Word Online, Word belgelerinizi çevrimiçi ortamda düzenleyebileceğiniz, ücretsiz Office uygulamasıdır.

Word Online, doğrudan masaüstünüzden Word uygulamasına ulaşarak belgeleriniz üzerinde gerçek zamanlı olarak çalışma imkanı sunan bir Office uygulamasıdır. Masaüstünüzde kullanadığınız Office programının sahip olduğu çoğu işlevi Word Online’da bulabilirsiniz.

Windows ve MAC sistemlerle uyumlu Microsoft Office uygulamasının ücretsiz sürümü diyebileceğimiz Word Online, Microsoft Word’ün en sık kullanılan özelliklerini bir araya getirir ve belgelerinizi iş arkadaşlarınızla düzenleme ve paylaşma fırsatı sunar. Belgeleriniz üzerinde çalışırken yaptığınız her işlem OneDrive hesabınıza kaydedilir. Böylelikle internet bağlantısı bulunan her cihaz üzerinden Word belgelerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Google Chrome tarayıcınız üzerinden tek tıkla Word belgeleri oluşturma kolaylığı sağlayan Word Online’ı kullanabilmeniz için tek ihtiyacınız olan Microsoft hesabıdır. Microsoft hesabınıza giriş yaparak çevrimiçi ortamda Word belgeleriniz üzerinde çalışmaya başlayabilirsiniz. Word Online’ı ister tarayıcınız içerisinde bulunan “Uygulamalar” butonuna tıklayara, isterseniz de “Chrome Uygulama Başlatıcı”yı kullanarak doğrudan masaüstünüzden çalıştırabilirsiniz.

Word Online, oldukça yüksek fiyattan satılan Microsoft Office yazılımının en sık kullanılan işlevlerini içeren ve tamamen ücretsiz olan bir Office uygulaması. Eğer çeşitli paketlerle sunulan Office yazılımı için ayıracak bütçeniz yoksa Word Online da işinizi fazlasıyla görecektir.