WordPerfect Office

WordPerfect Office

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 42,686
  • DOSYA BOYUTU 358.4 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Corel

Eskiden, rakibi olan Microsoft Office yazılım paketinden çok daha popüler olan WordPerfect; kaybettiği bu popülerliği mükemmel arayüzü, kolay kullanılabilir uygulamaları, güçlü araçlar ve diğer ofis programları ile uyumluluğu ile geri k

WordPerfect Office X4 Standard Edition ev ve ofis kullanımına ideal bir ofis yazılım paketidir. Mükemmel görünümlü dökümanlar, sayfalar, sunumlar ve email yönetimi yapmak bu ofis yazılımı ile mümkün. Microsoft Office dokumanlarını da açabilme kabiliyetine sahip bu mükemmel ofis yazılım programı ile artık başka hiçbir ofis paketine ihtiyaç duymayacaksınız. PDF araçları sayesinde 100'lerce doküman hazırlamak mümkün. Not almak ve bilgi iletmek mümkün, fikirlerinizi paylaşabilmeniz ve sanal olarak bunları paylaşabilmeniz bu program paketi ile mümkün. Oldukça kolay kullanım özelliklerine sahip olması da en büyük avantajıdır. Ayrıca çalışmalarınızı online olarak da tutabilirsiniz. Bu sayede hem başkaları ile eş zamanlı çalışma paylaşımı yapabilirsiniz hem de email olarak gönderebilirsiniz.

Bir zamanlar WordPerfect rakiplerine oranla çok daha popülerdi. Ancak uzun vadeli olarak pazardaki bu büyük paylarını kaybettiler. Son zamanlarda yine ön plana çıkmaya başlayan WordPerfect ofis paketi 5 farklı uygulama barındırıyor. MS Office Word eşdeğeri bir metin işlemci, MS Excel benzeri bir Quattro Pro, sunumlar için PowerPoint benzeri bir uygulama, email ve takvim uygulaması. Tüm bu uygulamalar oldukça kolay bir şekilde kullanılabiliyor ve ayrıca MS Office döküman formatları ile de uyumlu çalışabiliyorlar. Kısacası MS Office ile kolayca yer değiştirebilirsiniz. Ayrıca OpenOffice formatlarını da dönüştürebilen bu paket daha da fazla format ile de uyumlu çalışabilmektedir (60'tan fazla)