Work Time Monitor

Work Time Monitor

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 284
  • DOSYA BOYUTU 0.46 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Roi Buchnik

Eğer bilgisayar başında yaptığınız işleriniz için ne kadar vakit harcadığınızın kaydını tutmak isterseniz bu programı kullanabilirsiniz.

Work Time Monitor programı bilgisayarınızın başında harcadığınız vaktin istatistiklerini tutabilmeniz için hazırlanmış ücretsiz ve kullanımı kolay uygulamalardan bir tanesi. Otomatik olarak rapor tutabilen ve hazırlayan program böylece aylık olarak çalıştığınız vakti ölçmenize yardımcı oluyor. Dolayısıyla, evden serbest zamanlı çalışanların ne kadar çalıştıklarını hesaplamak için kullanabilecekleri araçlardan birisi haline geliyor.

24 saatlik periyotlar boyunca işlerinizin başlangıç ve bitimini otomatik olarak tutabilen program böylece aktif olduğunuz zamanları ve bilgisayarınızın boşta olduğu zamanları kullanarak hesabını yapıyor. Masaüstü bilgisayarlar boş kaldıklarında sistem boşta işlemine başlıyorlar ancak taşınabilir bilgisayarlarda güç planına göre bu durum değişebildiği için tam olarak doğru sonuçları almanıza engel olabilir.

Program görev çubuğuna minimize edilmiş halde çalışıyor ve sizi herhangi bir şekilde rahatsız etmiyor. Toplam çalışma gün adedinizi, çalışma zamanınızı ve ortalama çalışma saatlerinizi de uygulamanın raporlarında görebilme imkanınız var. Ayrıca çalışmadığınız günleri de sizin için raporlara ekleyen program böylece düzeninizin bozulduğu günleri farketmenizi sağlıyor.