World Phone

World Phone

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 109
  • DOSYA BOYUTU 28.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Norwood Systems

World Phone ucuza yurt dışını aramanıza yardımcı olan bir mobil uygulamadır

World Phone eğer yurt dışına sıkça telefon etmeniz gerekiyorsa size ekonomik bir çözüm sunacak ve ucuz yurt dışı aramaları yapmanızı mümkün kılacak bir mobil uygulama.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz bir yurt dışı telefon görüşmesi uygulaması olan World Phone, yurt dışındaki standart telefon hatlarını çok daha ucuza aramanızı mümkün kılıyor. Normalde bu işi kendi telefon hattınızla gerçekleştirdiğinizde dolaşım ücretleri nedeniyle yüklü bir telefon faturası ödemek zorunda kalıyorsunuz. World Phone'da ise makul fiyatlı dakika paketleri satın alabiliyorsunuz ve yüzde 80'e varan tasarruf yapabiliyorsunuz.

World Phone kullanıcıları uygulamayı ilk kullanışlarında 10 dakika ücretsiz konuşma süresi kazanıyorlar. Uygulama kullanıcılara yüksek ses kalitesi sunarken standart telefon hatları üzerinden haberlerştiğiniz için klasik VoIP çözümlerine göre daha güvenli bir iletişim sağlıyor. World Phone'da dilediğiniz numaraları favorilerine ekleyebiliyor, daha sonradan bu numaralara hızlı bir şekilde erişebiliyorsunuz. Ayrıca arama geçmişinize de erişebilmeniz mümkün.