Worldcraft: Dream Island

Worldcraft: Dream Island

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,125
  • DOSYA BOYUTU 16.16 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Bunbo Games

Worldcraft: Dream Island özellikle Minecraft tarzı açık dünya oyunlarından keyif alanların mutlaka denemesi gereken bir oyun.

Worldcraft: Dream Island isimli bu oyun, eğer Minecraft oynamayı seviyorsanız, mobil cihazınızda bulunan oyunlara arasındaki favoriniz olabilir. Hem tablet hem de akıllı telefonlar üzerinde oynanabilen bu oyunu özellikle tabletlerinizde oynamanızı tavsiye ediyorum. Akıllı telefonların ekranları görece olarak daha ufak oldukları için bu açık dünya oyunu en fazla tablette keyif veriyor.

Oyunda rastgele yaratılmış bir açık dünyada gözlerimizi açıyoruz. Etraftaki malzemeleri kullanarak kendimize araç gereç yapabiliyor ve çevremizdeki objelerle etkileşime girebiliyoruz. Bu bağlamda içinde bulunduğumuz dünyayı dilediğimiz gibi şekillendirmek bizim elimizde.

Açıkçası oyun bir hayli keyifli ve oyunculara herhangi bir limit koymuyor. Bu arada belirtmeden geçmeyelim, Worldcraft: Dream Island Android 4.0 ve üzeri sistemlerde çalışıyor. Buna ek olarak 2GB RAM kapasitesi de olmazsa olmazlar arasında.

Genel olarak son derece başarılı bir çizgide ilerleyen Worldcraft: Dream Island, mobil cihazında Minecraft oynamak isteyen, en azından o hissi verebilecek bir oyun denemek isteyen herkesin mutlaka denenmesi gerekenler listesinde bulundurması gereken bir yapım.