WV.Player

WV.Player

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,585
  • DOSYA BOYUTU 0.23 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Jose Falcao

Wav dosyalarını ve bir kaç farklı ses ve video dosya formatını daha oynatabilen bu küçük ve ücretsiz programı deneyin.

WV.Player programı bilgisayarınızdaki ses ve müzik dosyalarını dinlemenizi sağlayan ufak, ücretsiz ve kullanışlı bir ses oynatıcısı. Özellikle herhangi bir kurulum gerektirmemesi sayesinde istediğiniz gibi flaş diskinizde taşıyabilir ve beraberinizde istediğiniz bilgisayarda çalıştırabilirsiniz. Ayrıca Windows kayıt defterinizde de herhangi bir değişiklik yapmayarak sisteminizin kirlenmemesini sağlıyor.

Uygulamanın sahip olduğu küçük ve düzenli pencere sayesinde dosyalarınızı taratabilir ve oynatmaya başlayabilirsiniz. Desteklenen dosya formatları arasında wav, midi, mpg ve avi yer almaktadır. Oynatma, durdurma özellikleri, dosyaları bilgisayarınızdan silmenize olanak vermesi, oynatma listesi oluşturabilme, sesi ayarlama, dosya atlayabilme gibi pek çok özelliği bünyesinde barındırıyor. Programın mp3 çalmak için yapılmadığını ve yüksek kaliteli wav dosyalarına yönelik olduğunu belirtmemiz gerekiyor.

Gelişmiş ayarlara sahip olmayan program bu sayede çok küçük ve hafif bir hale geliyor. Çalışırken bile pek sistem kaynağı tüketmemesi sayesinde kesinlikle elinizde bulunması gerekenler arasında. Dilerseniz tüm wav dosyalarını oynatması için varsayılan uygulama haline getirme seçeneği de ayarlar bölümünde yer alıyor.