Xbox

Xbox

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,724
  • DOSYA BOYUTU 30.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Microsoft Corporation

Xbox uygulaması ile konsolunuzu Android cihazınızdan kontrol edebilir, oyun satın alabilir, etkinlikleri takip edebilirsiniz.

Xbox, Microsoft’un oyun konsoluna sahip ve Windows sistemli bilgisayarınız varsa yardımcı uygulama niteliğinde. Konsolunuzu kontrol etmekten mağazadan oyun satın almaya, Xbox Live’da arkadaşlarınızın etkinliklerini takip etmekten konsolunuzu yönetmeye her şeyi yapabildiğiniz ücretsiz uygulamayı hem telefon hem de tabletinizde kullanabiliyorsunuz.

Xbox SmartGlass’ın yerini alan Xbox uygulaması Xbox One, Windows 10 bilgisayar veya telefonunuz varsa daha fazla içeriğe ulaşabildiğiniz bir eğlence uygulaması. Nerede olursanız olun oyun topluluğunuza bağlantıda kalmanızı sağlayan ve arkadaşlarınızın yanı sıra oyun ve başarılarınızı da takip edebildiğiniz uygulamada uzaktan kontrol özelliği de bulunuyor. Xbox’ınızın arayüzüne bağlanabiliyor, medyalarınızı kontrol edebiliyorsunuz. Ancak şu an için parti sohbetlerine veya canlı oyun yayınlarına ulaşmak mümkün değil.

Xbox Live’da popüler içerikler, Facebook ve kişi listesi arkadaş bulucu, gerçek isim paylaşma, oyun merkezleri son güncellemeyle eklenen yenilikler arasında. Daha önce de belirttiğim gibi Xbox One konsolunuz varsa bu uygulama Android cihazınızda kesinlikle olmalı.