XnView MP

XnView MP

kullanıcı

XnView MP, resim dosyalarınızı görüntüleyebileceğiniz ve resim dosyalarınız üzerinde düzenlemeler yapabileceğiniz ücretsiz bir yazılımdır.

XnView MP, kullanıcıların resim dosyalarını kolayca görüntüleyebilmeleri ve gerektiğinde resim dosyaları üzerinde basit düzenleme işlemlerini gerçekleştirebilmeleri için tasarlanmış ücretsiz bir resim görüntüleme ve düzenleme programıdır.

Bu başarılı yazılımı resimlerinizi görüntülemek, dönüştürmek, önizleme resimleri veya slayt şovları oluşturmak, ekran görüntüleri yakalamak ve resimlerinizi düzenlemek için kullanabilirsiniz.

Popüler XnView programı üzerinde yer alan hemen hemen tüm özellikler MP (Multi Platform) versiyonu üzerinde de korunmuştur. XnView üzerinde yer alan tüm standart özellikler XnView MP üzerinde korunmuştur ve daha fazla geliştirilerek program içerisine entegre edilmiştir.

Çok daha kullanışlı bir arayüze sahip olan programın birçok kullanıcı tarafından tercih edilmesinin ilk nedenlerinden biri de budur.

Sonuç olarak resimlerinizi görüntüleyebileceğiniz ve düzenleyebileceğiniz güçlü bir yazılıma ihtiyacınız varsa XnView MP'yi deneyebilirsiniz.