XoristDecryptor

XoristDecryptor

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 934
  • DOSYA BOYUTU 0.59 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Kaspersky Lab

Bilgisayarınıza bulaşan Trojan-Ransom.Win32.Xorist virüsünden kurtulabilmek için bu ücretsiz virüs programını kullanabilirsiniz.

XoristDecryptor programı, Windows işletim sistemlerine bulaşan ve genellikle klasik virüs programları tarafından temizlenemeyen virüsler bulaşan bilgisayarlarda kullanılabilecek ücretsiz bir uygulama. Spesifik olarak Trojan-Ransom.Win32.Xorist virüsüne karşı hazırlanmış olan program, böylece virüs tarayıcılarınız bu virüsü kaldıramıyorsa denemeniz gereken çözümlerden birisi.

Çok kolay bir arayüzü olan uygulama, tamamen ücretsiz olarak sunuluyor ancak geniş kapsamlı bir virüs tarayıcısı olmadığına ve sadece Trojan-Ransom.Win32.Xorist virüsüne karşı kullanılması gerektiğine dikkatinizi çekmek isterim.

Programın herhangi bir kuruluma ihtiyaç duymaması sayesinde indirir indirmez çalıştırabiliyor ve daha sonra tüm sisteminizde bir genel tarama gerçekleştirebiliyorsunuz. Tarama işleminin sorunsuzca ve sistem kaynaklarını tüketmeden gerçekleşmesi nedeniyle bu esnada klasik internet gezintilerinize de devam edebilirsiniz ancak oyunlar gibi sistemi yoracak işlemlerden uzak durmanızı öneriyorum.

Tarama işleminin ardından sonuç bulunduğunda sizleri bilgilendiren ve dolayısıyla virüsü ortadan kaldıran XoristDecryptor, Trojan-Ransom.Win32.Xorist virüsünden tamamen kurtulmak isteyenlerin deneyebilecekleri iyi çözümler arasında ve popüler antivirüs firması Kaspersky tarafından geliştirilmiş.

Eğer Trojan-Ransom.Win32.Xorist'ten muzdaripseniz göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.