Xvirus Privacy Keeper

Xvirus Privacy Keeper

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 441
  • DOSYA BOYUTU 0.94 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Dani Santos

Bilgisayarınızın güvenliğini ve kişisel gizliliğinizi koruyabilmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir araç.

Bilgisayarlarımızı kullandıkça zaman içerisinde kurduğumuz, sildiğimiz programlar, gezdiğimiz web siteleri ve kullandığımız servisler nedeniyle biz fark etmeden onlarca farklı zararlı yazılım veya bilgisayarı yavaşlatan hizmet yavaş yavaş bütün sistemi kaplar. Xvirus Privacy Keeper bu zararlı yazılımlardan sisteminizi koruyarak kişisel gizliliğinizi muhafaza ediyor ve ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor.

Program bilgisayarınızda kurulu olan programları analiz ederek onları yönetebiliyor ve ayrıca bilgisayarınızın başlangıcında çalışmaya ayarlanmış programlar ile hizmetleri de kontrol edebilmenize yardımcı oluyor. Böylece gözünüze çarpan ve sizin istemediğiniz zararlı programları ortadan kaldırma şansınız doğuyor.

Bunun yanında kısayollar oluşturma, sistem geri yükleme noktaları oluşturma, silinen dosyaların geri döndürülemeyecek şekilde üzerinin yazılması ve sistem bilgilerinin incelenmesi gibi işlerinizi hızlandırabilecek özellikler de mevcut. Eğer pro sürüme geçiş yaparsanız gizlilik koruma sistemi ve sürekli otomatik tarama gibi özellikler de programa dahil oluyor.