Yahoo Together

Yahoo Together

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 230
  • DOSYA BOYUTU 18 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Yahoo

Grup sohbet edin, organize olun.

Yahoo Together, Android telefonunuzda sevdiklerinizle anlık mesajlaşmak, grup sohbetleri yapmak için kullanabileceğiniz uygulamalardan biri.

Yahoo’nun ücretsiz olarak indirmeye açtığı grup sohbet uygulaması, diğerlerinin aksine sosyal ağ formunda değil. Mesajlaşmaya odaklanan, kullanmayacağınız özellikler sunmayan sade, modern bir sohbet uygulaması.

Yahoo’nun telefon üzerinden konuşmayı, mesajlaşmayı seven kişiler için hazırladığı sohbet uygulaması Yahoo Together adını taşıyor. Adından da tahmin edeceğiniz üzere ailenizle, iş arkadaşlarınızla, dostlarınızla iletişime geçmek için kullanabileceğiniz anlık mesajlaşma uygulaması. Sosyal ağ formuna bürünmek isteyen anlık sohbet uygulamalarından sıkıldıysanız değerlendirebilirsiniz. Sadece Yahoo Mail değil, tüm e-posta servisleriyle uyumlu çalışan iletişim uygulaması, hatırlatıcı, özel tepkiler, sessize alma butonu gibi güzel özellikler sunuyor. Herkese açık veya özel gruplar oluşturabiliyor, o anda almak istemediğiniz grup mesajları için bildirimleri tek dokunuşla sessize alabiliyor, Facebook’un dürtme butonu gibi bir butonla gruptaki herkese dikkat mesajı yollayabiliyor, etkinlik görünümünden sizden bahsedilen konuşmalar dahil önemli mesajlara ulaşabiliyor, kişileri grubunuza sadece bağlantı paylaşarak davet edebiliyorsunuz. Elbette fotoğraf, belge, bağlantı paylaşımı yapabiliyorsunuz.