Yapay Klavye

Yapay Klavye

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 6,365
  • DOSYA BOYUTU 2.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici DevlopSOFT

Yapay Klavye, yazı işleriyle uğraşan kişilere yönelik geliştirilmiş, klavye tuşlarını özelleştirme programı.

Yapay Klavye, yazı işlerinde çalışan kişilere yönelik geliştirilmiş, yazma hızını önemli ölçüde artıran ve fareye ihtiyacı en aza indiren ücretsiz bir uygulama. Kes, kopyala, yapıştır ve geri – ileri al dışında özel karakterleri tek tuşla yazma kolaylığı sunan klavye tuşlarını özelleştirme programı, yerli yazılımcılar tarafından geliştirilmiş.

Gün içinde klavyeyle fazlaca haşir neşir olanların kesinlikle indirip denemesi gerektiğini düşündüğüm Yapay Zeka, standart klavyenizdeki tuşları özelleştirmenize imkan veriyor. Örneğin; F4 tuşuna bastığınızda pencere kapat, F9 ile açık pencereyi büyütüp küçültme, F1 ile tarayıcı sekmesini kapat komutu verebiliyorsunuz. $, @, & ve / işaretlerini sayısal takımı kullanarak tek tuşla çıkartabiliyor, kes – kopyala – yapıştır komutunu yine sayısal tuşlarla verebiliyorsunuz. Kısacası yazarken sıkça kullandığınız işlemleri tek tuşla gerçekleştirebiliyorsunuz.

Klavye fonksiyonlarını artırarak hız kazandıran uygulamayı Print Screen tuşuna basarak devre dışı bırakabiliyorsunuz. Kısayolları tekrar aktif etmek isterseniz aynı tuşa basmanız yeterli oluyor.

ARTILAR

Yazı/Makale işleriyle uğraşanlar için büyük kolaylık

Yerli yazılımcılar tarafından geliştirildi.

Fare kullanım ihtiyacını minimuma indirir.