Ynote Classic

Ynote Classic

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 229
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Samarjeet Singh

Bilgisayarınızda kullanabileceğiniz bu metin editörü sayesinde hem kodlama hem de yazı işlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Ynote Classic uygulaması, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz gelişmiş ancak kullanımı kolay bir metin editörü. Hem hızı hem de gelişmiş özellikleri ile dikkat çeken program, düz metin yazanlar için işe yarar olduğu kadar kodlama ve programlama ile uğraşanların da sevecekleri uygulamalar arasında yer alıyor. Zira sekmeli gösterim, aynı anda iki sayfayı görüntüleme gibi özellikler barındıran program, ayrıca sentaks renklendirme ve otomatik tamamlama gibi sık sık kullanılan yeteneklere de sahip.

140'dan fazla kodlama seçeneğini barındıran Ynote Classic, dosyalarınız içerisinde aramalar yapabiliyor, gözünüze uygun arayüz renklendirmesini gerçekleştirebiliyor ve çoklu seçim ile aynı anda birden fazla dosya açabiliyor. Sürükle bırak desteği sayesinde arayüzde boğuşmadan dosyalarınızı açabiliyorsunuz.

En hızlı şekilde hem kodlama yapmak hem de yazılarını yazmak isteyenler bu programa göz atabilirler. Ücretsiz ve açık kaynak kodlu olması ise hiç bir masrafa girmeden işlerinizi tamamlamanıza yardımcı olacaktır ve programın güvenilirliği açık kaynak kodluluğu nedeniyle oldukça yüksek.