Youku Downloader

Youku Downloader

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 14,314
  • DOSYA BOYUTU 3.84 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Sitedevs

Youku Downloader, video paylaşım sitesi Youku.com üzerinde yer alan videoları bilgisayarınıza indirebileceğiniz ücretsiz bir dosya indirme yöneticisidir.

Youku Downloader, Çin'in en popüler video paylaşım sitelerinden bir tanesi olan Youku.com üzerinde yer alan videoları bilgisayarlarınız üzerine indirebileceğiniz ücretsiz bir dosya indirme yöneticisidir.

Temel amacı çevrimiçi video içeriklerini yakalamak ve bilgisayarınız üzerine indirmenizi sağlamak olan program yardımıyla, indirmiş olduğunuz videoları daha sonra internet bağlantısına sahip olmadan da izleyebilirsiniz.

Programın güzel yanlarından bir tanesi de indirmek istediğiniz video dosyalarını farklı video formatlarında sabit diskiniz üzerine kaydetmenize olanak sağlamasıdır. Hatta video dosyalarını iPhone, iPad ve PSP gibi cihazlarınızla uyumlu şekilde indirebilirsiniz.

Kullanıcı arayüzü oldukça anlaşılır ve sade şekilde tasarlanmış olan Youku Downloader, her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Tek yapmanız gereken Youku.com üzerinde beğendiğiniz ve bilgisayarınıza indirmek istediğiniz videonun bağlantı adresini program üzerinde yer alan ilgili alana yapıştırdıktan sonra, indirmek istediğiniz video formatını da seçerek indirme işlemine başlamaktır.

Video dosyalarının varsayılan olarak indirileceği klasör olarak Windows Masaüstü ayarlanmıştır ama isterseniz video dosyalarının indirilmesini istediğiniz klasörü kendiniz belirleyebilirsiniz.

Youku Downloader her ne kadar Çinli kullanıcılar hedef alınarak geliştirilen bir program olsa da Youku.com üzerinden video indirmek isteyen tüm kullanıcıların çok işine yarayacağına eminim.