Youtube Video Audio Downloader

Youtube Video Audio Downloader

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,046
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici WowSofts LTD

Youtube Video Audio Downloader, Youtube üzerinde izlediğiniz videoları farklı formatlarda bilgisayarınıza indirebileceğiniz ücretsiz bir dosya indirme yöneticisidir.

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Alternatif programlar bulabileceğiniz Dosya İndirme Yöneticileri kategorimize göz atabilirsiniz.

Youtube Video Audio Downloader, kullanıcıların popüler video paylaşım sitesi Youtube üzerinde yer alan içerikleri ses veya video formatında bilgisayarlarına indirmelerine olanak sağlayan ücretsiz bir dosya indirme yöneticisidir.

Her ne kadar programın kurulum işlemi oldukça kolay bir süreç olsa da, kurulum sırasında teklif edilen üçüncü parti uygulamalara dikkat etmenizde fayda vardır. Program ücretsiz olsa da kurulum sırasında üçüncü parti yazılımlar için sunulan reklamlar can sıkabilir.

Oldukça basit ve anlaşılır bir kullanıcı arayüzüne sahip olan programın kullanımı da oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken şey indirmek istediğiniz Youtube videosuna ait bağlantı adresini kopyalamak ve program üzerinde yer alan ilgili alana yapıştırdıktan sonra, "Download Video" veya "Download Audio" seçeneklerinden istediğinizi seçerek, dosyanın indirilmesini istediği klasörü ve formatı seçerek indirme işlemine başlamaktır.

Video olarak indirmek istediğiniz içerikleri .mp4, .webm ve .flv formatlarında, ses olarak indirmek istediğiniz içerikleri de .mp3 formatında bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Youtube üzerinden favori videolarınızı veya müziklerinizi indirmek için kullanabileceğiniz Youtube Video Audio Downloader'ı tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.