YoWindow Free Weather

YoWindow Free Weather

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 190
  • DOSYA BOYUTU 29 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Pavel Repkin

YoWindow Free Weather uygulaması ile Android cihazlarınızdan en güncel hava durumu bilgilerine ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

YoWindow Free Weather uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz ücretsiz bir hava durumu ve sıcaklığı uygulaması olarak karşımıza çıktı ve oldukça kolay kullanılır, sade yapısı ile dikkatleri üzerine çekti. Zira pek çok diğer hava durumu uygulamasına göre hem çok basit bir arayüzle sunulması, hem de en etkili şekilde tüm verileri sunabilmesi onu avantajlı hale getiriyor.

Uygulamada o anki hava durumu direkt olarak görsellerle gösterildiği için ekrandaki yazılara bakmanıza gerek bile kalmıyor ve gerçekleşen değişiklikler de yine bu görseller ile kendisini belli ediyor. Bunun yanında güneşin doğumu ve batışı da direkt olarak ekrana yansıdığı için dışarıda havanın ne durumda olduğunu görmek için dışarı bakmanıza bile gerek yok.

Elbette bulunduğunuz konumun bilgilerine ve internet bağlantısına ihtiyaç duyan uygulama, böylece en doğru sonuçları zamanında size sunabiliyor. Kilit ekranında ve ana ekranda sunduğu widget desteği ise hava durumunu incelemek için uygulamayı açmanız gerekliliğini ortadan kaldırıyor.

Uygulamanın hava durumunu gösteren bölümünün mevsimlere göre de değişmesi mümkün ve böylece her mevsime uygun temanın yakalandığı bir gerçek. Mevcut sıkıcı hava durumu uygulamaları yerine bir alternatif kullanmak isteyenlerin kesinlikle tercih etmeleri gerektiğine inanıyorum.