Zebramo

Zebramo

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,139
  • DOSYA BOYUTU 16.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ZEBRAMO Bilgi Teknolojileri A.S.

Zebramo uygulaması sayesinde Android cihazlarınızı kullanarak ikinci el ürünler satabilir ve alabilirsiniz.

Zebramo uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarını kullanarak ellerinde bulunan ikinci el ürünleri satabilecekleri ve yeni ikinci el mallara göz atabilecekleri ücretsiz alım satım uygulamaları arasında yer alıyor. Her ne kadar uygulamanın kullanımı ücretsiz olsa da alınıp satılan malların satış bedelleri üzerinden bir miktar komisyon alındığını da tabii ki belirtmek gerekiyor.

Uygulamanın en temel özelliği, genel olarak moda, tekstil, telefonlar, kozmetik ürünler ve aksesuarlar üzerine oluşturulmuş olması. Her ne kadar diğer türde ürünler için satışlar ve alımlar yapabilseniz de bu kategorilerin en çok desteklenen kategoriler olduklarını belirtmek lazım. Zira uygulama kadınlara yönelik hazırlandığından kategoriler de bu şekilde uyarlanmışlar.

Sahip olduğunuz eski ürünlerden sıkıldıysanız ve dolaplarınızı biraz boşaltarak yeni şeylere yer açmak istiyorsanız, ürünleri çöpe atmak yerine onları bir başka kullanıcıya satabiliyor, buradan gelen kazancınızla diğer kullanıcıların sattıkları ürünleri satın alabiliyorsunuz. Bu alım satım süreci boyunca ödenen para Zebramo'nun kendi güvenli hesabında beklediği için ürünün teslim edilmesine kadar karşı taraf bir ödeme alamıyor ve böylece çeşitli hırsızlık ve dolandırıcılıklarla da uğraşmaya gerek kalmıyor.

Eğer aldığınız ürünü geri iade ederseniz yatırdığınız güvenli hesaptaki miktarı da yeniden kendi hesabınıza geçirebiliyorsunuz. Zebramo sadece satışlar üzerinden bedel alıyor ve herhangi bir şekilde ürün listeleme için ücret talep etmiyor. Böylelikle sahip olduğunuz tüm ürünleri sorunsuzca listeleyebiliyor, diğer kullanıcılara ulaşabiliyorsunuz.

Uygulama bazı cihazlarda çökme ve bağlantı kopması gibi sıkıntılarla karşılaşabiliyor ancak gelecek güncellemeler ile bu tip durumların da ortadan kaldırılacağına inanıyorum. İkinci el ürün alım satımıyla ilgilenen kadınların kesinlikle denemeden geçmemeleri gerekenler arasında.