ZoneAlarm ForceField

ZoneAlarm ForceField

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 5,302
  • DOSYA BOYUTU 5.90 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Check Point

İnternet tarayıcınız üzerinde çalışarak girmiş olduğunuz sitelerin güvenilir olup olmadıklarını size bildiren Zone Alarm Force Field ile spyware barındıran sitelerin yanı sıra kimlik veya hesap hırsızlarına karşı da kişisel bilgile

ZoneAlarm ForceField banka, alışveriş hesaplarınızı korumak için geliştirilmiş bir yazılımdır. Bilgisayar güvenliği alanında önde gelen şirketlerden birisi olan Check Point'in ZoneAlarm serisine eklediği bu program sayesinde kimlik ve kredi kartı hırsızlıklarına karşı kendinizi güvence altına alabilirsiniz. Tehlikeli internet sitelerini de size haber vererek kişisel bilgilerinizi bu sitelerde girmemenizi sağlayan bu güzel yazılım sayesinde hesap hırsızlarına karşı korumasız kalmayacaksınız. Ayrıca casus yazılımlar(spyware) saçan zararlı siteleri de size bildirerek girdiğiniz sitelerin güvenliklerini sizin yerinize ölçmektedir. Ayrıca internet tarayıcınızı kullandıktan ve kapattıktan sonra girmiş olduğunuz tüm bilgileri silerek tüm bilgileri güvence altında tutar.

İnternet tarayıcısı üzerinden çalışan ZoneAlarm ForceField, Internet Explorer veya Firefox tarayıcıları ile uyumludur. Diğer tarayıcılar için henüz uyumlu değildir.