Zoom Player Home Professional

Zoom Player Home Professional

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 16,818
  • DOSYA BOYUTU 11.5 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Inmatrix

Zoom Player Home Professional gelişmiş video oynatma özelliği, desteklediği formatlar, sahip olduğu video desteği ve bütün programın tekrar yapılandırılabilmesi özelliğiyle profesyonel bir multimedya oynatıcısı.

Multimedya oynatıcıları arasında birçok dosya biçimini destekleyen Zoom Player ile bütün video formatlarını ve DVD'leri tek bir program kullanarak izleyebilirsiniz. Program tamamıyla yeniden yapılandırılabilme özelliğine ve gelişmiş birçok video oynatma özelliğine sahip oluşuyla dikkat çekiyor.

Directx 9 ile uyumlu çalışabilen Zoom Player, videoları geniş ekranda izlerken bile özel menüleri sayesinde bütün ayarlara erişebilmenizi sağlıyor. ZIP, 7ZIP benzeri sıkıştırma programları ile sıkıştırılmış dosyaların içerisindeki videoları rahatlıkla oynatabilirsiniz. Video izlerken alıştığınız diğer medya oynatıcılarındaki özelliklerin hepsini uygulayabilirsiniz. Program AC3 filtresi, çözücü desteği, NVDVD filtreleri, alt yazı desteği, VMR9 hatasını düzeltme ile gelişmiş birçok desteğe sahiptir.

Zoom Player programının desteklediği bazı formatlar:

Wave Ses (WAV), Monkey Ses  (APE), OptimFROG Ses, MusePack Ses (MPC), Gelişmiş Ses Kodlaması (AAC), Dolby Digital (AC3), Vorbis Ses (OGG), MPEG, MP3, MPEG4, DIVX, XVID, ISO, MPEG2, OGG, MPEG1, Windows Medya Biçimleri, RealMedia, Flash (SWF), 3GP, MOV, Matroska (MKV), AVI