Ztatiq

Ztatiq

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 784
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Vector Cake

Ztatiq, oynarken güçlü reflekslere sahip olmanız gereken heyecanlı ve eğlenceli bir Android bulmaca oyunudur.

Ztatiq, Android uygulama marketi üzerindeki en zor bulmaca oyunlarından bir tanesi olarak, kedi gibi reflekslerinizin olmasını gerektiren başarılı bir uygulamadır. Hızlı ve heyecanlı oyunları seven kullanıcılar için geliştirilen bulmaca oyununu ücretsiz olarak indirerek oynayabilirsiniz.

Oyun içerisinde farklı şekiller halinde karşınıza gelen soyut alanları atlatmaya çalışıyorsunuz. Bunu yapabilmek için hızlı olmalısınız çünkü oyunun hızı gittikçe artmakta ve karşınıza gelen şekiller yer değiştirerek farklı noktalardan gelmektedir. Oyuna ilk başladığınızda sizin için çok hızlı olduğunu düşünürseniz, eğitim kısmına girebilirsiniz. Eğitim bölümünde pratik yaparak reflekslerinizi geliştirebilirsiniz. Oyun içerisinde kontrol ettiğiniz ufak kare ile gelen engelleri nereden atlatabileceğiniz size parlak çizgiler ile gösteriliyor. Fakat bu kısa çizgilere yönelmek için çok az zamanınız bulunuyor. Hızlı tepkiler vererek daha yüksek puanlar elde etmeye çalışmalısınız.

Oynarken çalan müzikler özel olarak seçilmiş olup daha iyi hissetmenizi sağlamaktadır. Oyunun tek eksi yönü olarak söyleyebileceğim, ilk başladığınızda oldukça zor olması. Oynadıkça alışacağınız oyuna bir süre sonra bağımlılık kazanarak başından kalkmayabilirsiniz.

Sizde farklı, hızlı ve eğlenceli bir bulmaca oyunu arıyorsanız, Ztatiq'i Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyunun aşağıdaki oynanış videosunu izleyerek oyun hakkında daha fazla bilsi sahibi olabilirsiniz.