24Kitchen Günün Tarifi 2.03 (ios)

24Kitchen Günün Tarifi

24Kitchen Günün Tarifi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    146

  • Üretici

    Fox International Channels (UK) Ltd.

iOS cihazlar için 24Kitchen kanalının resmi günün tarifi uygulaması.

24Kitchen Günün Tarifi uygulaması kullanıcılara her gün farklı bir tarif sunan hoş ve modern bir arayüze sahip yemek tarifi uygulaması. 24Kitchen aslında yemek pişirme sevdalılarının severek takip ettiği bir televizyon kanalı. Bu da o kanalın, birbirinden güzel ve resimlerden fırlayacakmış gibi duran canlı yemeklerin tariflerini cebinize getiren iOS uygulaması.

Bu uygulama ile hem sağlıklı hem de lezzetli bir çok tarife ulaşabileceksiniz. Üstelik bu tarifler, 24Kitchen kanalında ustalıkla yemek yapan şeflerin tariflerinden derleniyor. Ana ekrandaki Bugün ve Geçen Hafta sekmelerinden o gün yayınlanmış günün tarifine ve geçen hafta yayınlanmış 7 adet tarife ulaşabileceksiniz. Ayrıca bu tariflerin videolarını da izleme şansına sahipsiniz.

Bunlara artı olarak bir interaktif alışveriş listesi, tarifleri paylaşma özelliği ve sevdiğiniz tarifleri kaydedebilme özelliği de sizleri bekliyor. Yalnız, sevdiğiniz tarifleri kaydedebilme özelliğini açmanız için makul bir ücret ödemeniz gerekiyor.

Eğer siz de yeni tarifler denemek istiyorsanız ya da akşam yemeği veya vereceğiniz davetler için ilhama ihtiyaç duyuyorsanız, bu uygulamayı indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR