24me Smart Personal Assistant 2.5.6 (ios)

24me Smart Personal Assistant

24me Smart Personal Assistant
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

24me Smart Personal Assistant sayesinde her türlü işinizi ve planınızı kolayca yönetebilirsiniz.

24me Smart Personal Assistant tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz kapsamlı bir kişisel ajanda ve görev yönetimi uyuglamasıdır. Hem iPhone hem de iPad cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde günlük işlerinizi daha organize bir şekilde yönetebilirsiniz.

Apple tarafından olmazsa olmaz 10 uygulama arasında gösterilen 24me kullanıcıların istekleri doğrultusunda özel olarak optimize edilmiş ve tasarlanmıştır. Uygulamayı kullanarak oluşturduğunuz tüm bilgileri, faaliyetleri ve planları tek bir yerde gösteren 24me sayesinde Google Calendar, Outlook exchange ve Yahoo calendar gibi farklı servisleri tek bir uygulamadan yönetebilirsiniz.

Uygulamada renkli ve sade tasarımlı bir arayüze yer verilmiş. Bu sayede hiçbir sorunla karşılaşmadan işlemlerinizi tamamlayabiliyorsunuz. Tamamen güvenli bir yapıya sahip olan 24me’de sakladığınız her şey sadece size özel olacak. Hem profesyonel hem de özel yaşantınızda kullanabileceğiniz kapsamlı bir kişisel asistan arıyorsanız 24me Personal Assistant’ı mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR