8mm Vintage Camera 2.0 (ios)

8mm Vintage Camera

2.0
8mm Vintage Camera
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Birbirinden ilginç efektlere, temalara ve lenslere sahip olan bu uygulama ile retro videolar çekebilir ve bunları sosyal medya araçlarında paylaşabilirsiniz.

Son çıkan fotoğraf düzenleme uygulamalarını takip ediyorsanız hemen hemen tamamına yakınında retro efektler ve temalar ön plana çıkartılıyor. Fakat bu konuda kullanıcılara geniş bir alan sunan video düzenleme uygulaması yok denecek kadar az. Neyse ki 8mm Vintage Camera isimli bu uygulama, segmentteki boşluğu giderebilecek türden zengin bir içeriğe sahip.

720P video çekebilen bu video düzenleme uygulaması ile sıradan videolarınıza göz alıcı efektler ekleyebilirsiniz. Uygulamanın en önemli özelliklerinden biri de kullanıcıların çekim sırasında efekt koymalarına ve efektler arasında geçiş yapmalarına imkan sağlıyor olması.

Uygulamada 7 farklı lens mevcut ve her biri farklı özelliklerle donatılmış. Lenslere ek olarak çeşitli efektlere de sahip olan bu uygulamada bulunan efektleri ve lensleri farklı şekillerde kombine ederek orijinal sonuçlar almak mümkün.

8mm Vintage Camera'da öne çıkan bir diğer özellik ise eski filmlerden alışık olduğumuz titreşimler ve kameranın kendine has sesidir. Bunları dilediğiniz zaman uygulayabilir ve eksiksiz bir retro video çekebilirsiniz. Dilerseniz ortamın sesini kaydetme fonksiyonunu veya sessiz modu da seçebilirsiniz.

YORUMLAR