99 Bricks Wizard Academy 2.1 (ios)

99 Bricks Wizard Academy

2.1
99 Bricks Wizard Academy
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

99 Bricks Wizard Academy ilginç bir beceri oyunudur

99 Bricks Wizard Academy farklı ve eğlenceli bir yapıya sahip olan, boi zamanlarınızı güzel bir şekilde değerlendirmenizi sağlayan bir mobil beceri oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad telefonlarınızda oynayabileceğiniz 99 Bricks Wizard Academy büyü okulunda öğrenim gören bir büyücü adayının maceralarını konu alıyor. Büyücü adayımız büyü okulunda ne kadar çok emek sarfetse ve ne kadar çok büyü öğrense de efsanevi bir büyücü olabilmek için yapması gereken tek bir şey vardır; o da kendi büyücü kulesini inşa etmektir. Bu iş için büyü yeteneklerinden faydalanan büyücümüze diğer kötü kalpli büyücü adayları engel olmaya çalışmaktadır. Bu nedenle bütün dikkatimizi toplayarak tuğlaları doğru bir şekilde yerleştirmeye çabalamamız gerekmekte.

99 Bricks Wizard Academy oyun yapısı olarak yaratıcı bir fikir kullanıyor. Oyun klasik Tetris oyununu fizik tabanlı bir bulmaca oyununa dönüştürüyor. Oyundaki temel amacımız en yüksek büyücü kulesini inşa etmek. Bu iş için yukarıdan aşağıya doğru inen farklı şekillere sahip tuğlaları doğru bir şekilde yerleştirmemiz gerekiyor. Fakat tuğlalarımıza müdahale eden diğer büyücüler işleri karıştırıyor ve oyunu daha eğlenceli hale getiriyor.

99 Bricks Wizard Academy yaratıcı bir fikir sonucu geliştirilmiş olan ve rahatça oynanabilen bir mobil oyun.

YORUMLAR