A Beautiful Mess

A Beautiful Mess
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    52

  • ÜRETİCİ

    Red Velvet Art LLC

A Beautiful Mess fotoğraflarını düzenlemek için kapsamlı bir araç arayan kullanıcıların seveceği türden bir yapım.

A Beautiful Mess hem iPhone hem de iPad cihazlar üzerinde kullanabileceğiniz kapsamlı bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Ücretli olarak sunulan fakat sınduğu özelliklerle talep ettiği ücreti tam anlamıyla hak eden A Beautiful Mess, fotoğraf paylaşım platformlarını sık sık kullananların ihtiyaç duyabileceği her türlü özelliği bünyesinde barındırıyor.

Uygulamayı kullanarak o an çektiğiniz veya daha önceden çekmiş olduğunuz fotoğraflarınıza farklı filtreler ve yazı efektleri ekleyebilirsiniz. Farklı font seçenekleri olduğu için kullanıcılar fotoğraflarını diledikleri gibi kişiselleştirme şansına sahip. Orijinal bir fikriniz varsa bunu hayata geçirmek için ihtiyaç duyabileceğiniz her şey bu uygulamada mevcut. Her şeyin basit bir şekilde sunulması da önemli bir detay. Bu konuda tecrübesi olmayan kullanıcılar bile bu uygulamayı rahatlıkla kullanabilir.

Uygulamada dahili sosyal medya paylaşım seçenekleri de sunuluyor. Oluşturduğumuz fotoğrafları bu seçenekler vasıtasıyla farklı sosyal medya platformları üzerinde paylaşabiliyoruz. Genel olarak A Beautiful Mess bu kategoride bulabielceğiniz güçlü isimlerden birisi.

YORUMLAR