A Color Story 1.0.2 (ios)

A Color Story

A Color Story
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

A Color Story, iPhone ve iPad üzerinden çalışan, fotoğraflarınıza filtreler ve efektler eklemenize yardımcı olan bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

A Color Story, iPhone ve iPad üzerinden çalışan bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. 

Şık ve sade tasarımıyla ön plana çıkan A Color Story, kullanıcılarının fotoğraflarını çok basit şekillerde en iyi noktaya getirmelerine yardımcı oluyor. Klasik fotoğraf kırpma ve boyut düzenleme ayarlarının yanı sıra ışıklar üzerinde önemli bir çalışma yapılmış. Fotoğrafınız belirli noktalarındaki ışıkları ayarlayabildiğiniz gibi belirlediğiniz iki nokta arasında tonlama farkına da gidebiliyorsunuz.

Uygulamanın dikkat çeken tarafı ise sunduğu efekt ve filtreler. Ücretsiz versiyonunda çok sınırlı sayıda bulunsalar da, fotoğraflarınızın çok daha iyi görünmesini, bu filtreler sayesinde sağlayabiliyorsunuz. Efektlerin kullanımı ise oldukça kolaylaştırılmış. Hazırlanan gayet hoş efektler, fotoğrafa istenildiği gibi yerleştirilebiliyor. Örneğin; güneş ışığı efektini, isterseniz gözünüzün tam üstüne koyabilir ya da tam arkanızdan parlamasını sağlayabilirsiniz.

İnce ayarları, kolay şekilde yapmanıza ve görüntü düzeltmeden, kenarları halletmeye kadar birçok seçeneği bir iki dokunuşla halledebildiğiniz A Color Story, dikkat çeken fotoğraf düzenleme uygulamalarından bir tanesi. 

YORUMLAR