Adobe Capture CC 1.0 (ios)

Adobe Capture CC

1.0
Adobe Capture CC
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Adobe Capture CC pratik bir Adobe CC yardımcı uygulamasıdır

Adobe Capture CC eğer Photoshop CC veya Illustrator CC gibi Adoba yazılımlarını kullanıyorsanız size oldukça faydası dokunacak bir mobil uygulama.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Adobe Capture CC bilgisayarınızda kullandığınız Adobe yazılımlarına yardımcı olacak ve kullanım deneyiminizi geliştirecek bir uygulama olarak tasarlanmış. Adobe daha önceden gördüğünüz renkleri, renk temalarını, fırça şekillerini, görsel şekilleri ve video filtrelerini yakalamanız için Brush CC, Color CC ve  Shape CC gibi farklı uygulamalar yayınlamıştı. İşte bu uygulamalar Adobe Capture CC bünyesinde bir araya toplanıyor. Adobe Capture CC kullanarak tema yakalama, renk yakalama, fırça yakalama, filtre yakalama ve şekil yakalama işlerini tek bir uygulama içerisinden halledebiliyorsunuz.

Adobe Creative Cloud bulut sistemi tabanlı bir uygulama olan Adobe Capture CC ile oluşturduğunuz renk, tema, fırça, filtre ve şekil kalıplarını Creative Cloud hesabınız üzerinden Adobe yazılımlarınıza aktarabiliyorsunuz. Adobe Capture CC ile yakaladığınız kalıpları Photoshop CC, Illustrator CC, Photoshop Sketch, Comp CC, After Effects CC, Illustrator Draw, InDesign CC, Premiere Pro CC, Premiere Clip üzerinde kullanabilmeniz mümkün.

Adobe Capture CC aracılığıyla mobil cihazınızın kamerasını bir görsel veri yakalama aracına döönüştürebiliyor, Adobe yazılımlarındaki yaratıcılığınızı artırabiliyorsunuz.

YORUMLAR