Adobe Color CC

Adobe Color CC
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Adobe Color CC renk yakalamanızı kolaylaştıran bir mobil uygulamadır

Adobe Color CC, Photoshop, Illustrator ve InDesign gibi farklı Adobe yazılımlarında kullanılmak üzere renk temaları oluşturmanıza yardımcı olan bir mobil renk yakalama uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir tema oluşturma uygulaması olan Adobe Color CC bize renk yakalama işi için pratik bir çözüm sunuyor. Normalde bir fotoğraftaki renkleri temaya dönüştürmek için o fotoğrafta baskın olan renkleri bulmamız ve uyumlu bir şekilde bir araya getirmemiz gerekiyor. Sadece renkleri bulmak bile bize bolca vakit kaybettirebiliyor. İşte Adobe Color CC bir fotoğraftaki renkleri analiz ediyor ve öne çıkanları otomatik olarak bir araya getirerek size sunuyor. Uygulamanın çoklu renk algılama sistemi sayesinde size fotoğrafın öne çıkan renkleri bir arada sunulurken bu renklerden dilediklerinizi seçebiliyor, bir araya toplayabiliyorsunuz. Böylece oluşturduğunuz temalara isim vererek kaydedebiliyorsunuz.

Adobe Color CC ile kaydedilen temalar Adobe Creative Cloud hesabınıza aktarılıyor. Sonrasında Photoshop CC, Illustrator CC ve InDesign CC yazılımları üzerinde Cretive Could aracılığıyla bu temalara erişebiliyorsunuz. Uygulamanın yakaladığı renkler üzerinde renk tekerini kullanarak ince ayarlamalar da yapabilirsiniz. Adobe Color CC, Apple Watch desteğine sahip.

YORUMLAR