Adobe Photoshop Fix 1.7.3 (ios)

Adobe Photoshop Fix

Adobe Photoshop Fix
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    543

  • Üretici

    Adobe

Adobe Photoshop Fix, selfie fotoğraflarınızı en ince detayına kadar düzeltmenize, iyileştirmenize izin veren bir Android uygulaması.

Adobe Photoshop Fix, gerek masaüstü gerekse de mobilde en çok kullanılan fotoğraf işleme yazılımı Photoshop’un düzeltme, iyileştirme yönünü ortaya çıkarıyor. Daha çok selfie çekenlere hitap eden uygulamada yapacağınız ufak dokunuşlarla herkesi şaşırtabilirsiniz.

Adobe’nin ilk olarak iOS platformuna çıkardığı Photoshop Fix üzerindeki tüm araçlar ücretsiz olarak sunuluyor ve hem iPhone hem de iPad cihazlarımızda rahatlıkla kullanabileceğimiz şekilde tasarlanmışlar. Adobe Creative Cloud hesabınıza bağlanarak masaüstü veya mobilde sakladığınız fotoğrafları doğrudan aktarıp düzenleyebildiğiniz gibi galerinizdeki fotoğraflar arasından da seçim yapma şansına sahipsiniz.

iPhone’unuzun ön kamerasıyla çektiğiniz fotoğraflarda gözünüze çarpan alanları düzeltmek, kendinizi bambaşka şekle sokmak, profesyonel çekim hissiyatı vermek için kullanabileceğiniz en ideal uygulama diyebileceğim Adobe Photoshop Fix’de fotoğrafın dilediğiniz alanına efekt uygulamanız veya düzeltme yapmanız mümkün. Selfi fotoğraflarınızda yüzünüzü kusursuz gösteren iyileştirme araçları, manzara fotoğraflarınızı çekici kılan onlarca efekt, ışık efekti, karartma, fotoğrafınızın belli bir bölümünü öne çıkarmanızı sağlayan flulaştırma aracı, renklendirme araçları gibi sadece profesyonel kullanıma yönelik ücretli yazılımlarda görebileceğiniz seçeneklerin hepsi mobilde karşınızda.

iPhone’unuzla selfie çekmeden duramıyorsanız, “bu fotoğrafımı koyamam, bu daha güzel çıktı” cümlesini sıklıkla kuruyorsanız fotoğraflarınız üzerinde en ince ayrıntısına kadar düzeltme yapmanıza izin veren Adobe Photoshop Fix uygulamasını indirmenizi öneririm. Kullanmaya başladığınızda vazgeçmedikleriniz arasına alacaksınız.

YORUMLAR