Adobe Photoshop Mix 2.0 (ios)

Adobe Photoshop Mix

2.0
Adobe Photoshop Mix
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Adobe Photoshop Mix, Photoshop'un güçlü özelliklerini tabletlere taşıyan kolay ve etkili fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

Adobe Photoshop Mix, Adobe’nin mobil platformlar için tasarladığı Photoshop uygulamalarından daha etkili ve tamamen farklı fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Masaüstü yazılımlarla karşılaştırılabilecek düzeyde hazırlanmış olan bu uygulama ile fotoğraflarınızı iyileştirebiliyor, fotoğraflarınızın istediğiniz kısmını çıkartabiliyor, iki fotoğrafı birbirine bağlayabiliyorsunuz. Üstelik tüm bu araçları kullanmak için profesyonel bir kullanıcı olmanız gerekmiyor.

Uygulamayı ilk açtığınızda iPad’inizdeki fotoğraflar veya Ligthroom ve Creative Cloud’da sakladığınız fotoğrafları seçmeniz isteniyor. Daha önce başka bir cihazda düzenlemiş olduğunuz fotoğrafları kolaylıkla aktarmış oluyorsunuz. Tabii ki uygulamayı kullanabilmeniz için bir Adobe ID’nizin olması gerekiyor.
Photoshop’da oluşturduğunuz PSD dosyalarını da açabilen uygulama ile bir resmin istediğiniz bölümü kolaylıkla seçebilir ve diğer bir resimle birleştirebilir harika kombinler oluşturabilirsiniz veya resimde istediğiniz bir alana iyileştirme uygulayabilirsiniz. Bu yaratıcı çalışmalarınızı Behance topluluğu ile paylaşarak profesyonel fotoğrafçılardan geri bildirim alabilirsiniz.

Photoshop’un etkili özelliklerini iPad’inizden kullanabilmenize izin veren Adobe Photoshop Mix, iPad 4 ve sonraki modellerle uyumludur.

YORUMLAR