Adobe Premiere Clip

Adobe Premiere Clip
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    89

  • Üretici

    Adobe

Adobe Premiere Clip mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir video düzenleme uygulamasıdır

Adobe Premiere Clip kullanıcılara kendi videolarını ve fotoğraflarını kullanarak kendi videolarını yaratma imkanı veren bir mobil video editörü olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir video düzenleme uygulaması olan Adobe Premiere Clip kullanım pratikliği esas alınarak geliştirilmiş bir uygulama. Adobe Premiere Clip ile temel olarak iOS cihazınızda kayıtlı olan fotoğraf ve videoları seçeceğiniz müziklerle birleştirerek bir klip haline getirebiliyorsunuz. Uygulama video ve fotoğrafları kırpmanıza ve istenmeyen bölümlerini ayıklamanıza, aralardaki geçiş efektlerini belirlemenize, video renkleriyle oynamanıza ve ağır çekim gibi ilginç video efektleri uygulamanıza imkan tanıyor.

Adobe Premiere Clip'te hazırladığınız videolarda kullandığınız fotoğraf ve videolar seçtiğiniz müzik ile otomatik olarak senkronize edilebiliyor. Bu sayedevideo hazırlarken daha az vakit harcayabiliyorsunuz. Adobe Premiere Clip üzerinde hazırladığınız videolarda ince rötuşlar yapmak isterseniz bu çalışmaları Creative Cloud üzerinden bilgisayarınızda kullandığınız Adobe Premiere yazılımına aktarabilir ve düzenleyebilirsiniz.

YORUMLAR