Adobe Premiere Rush 1.5.54 (ios)

Adobe Premiere Rush

Adobe Premiere Rush
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  Türkçe , İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  482

 • Üretici

  Adobe

Adobe Premiere Rush iOS (iPhone/iPad): Mobil ve masaüstü için hepsi bir arada video düzenleme uygulaması

Adobe Premiere Rush, YouTuber ve influencer’lar için hepsi bir arada video düzenleme programı. Adobe’nin profesyonel yazılımlarının (Premiere Pro, AfterEffects, Audition) temel özelliklerini birleştiren video düzenleme uygulaması Premiere Rush, mobil ve masaüstü ile senkronize çalışıyor. Video içerik üreticisi olarak hem profesyonel hem kolay kullanımlı hem de ücretsiz bir video düzenleme uygulaması arıyorsanız tavsiye ederim.

Adobe Premiere Rush iOS İndir

Video düzenleme programı Adobe Premier, hareketli grafik ve görsel efekt oluşturma programı AfterEffects, ses düzenleme yazılımı Audition’ın özelliklerini alan Adobe Premiere Rush, video içerik üreticileri için geliştirilmiş. Video çekme, düzenleme ve paylaşma hepsi için tek bir uygulama… iOS işletim sistemli iPhone/iPad cihazınıza ücretsiz indirip Adobe hesabınıza giriş yaparak kullanmaya başlıyorsunuz. Uygulama üzerinde hazırladığınız video cihazlarınız arasında otomatik olarak senkronize oluyor. Bu uygulamayla neler mi yapabiliyorsunuz?

 • Pro kalitede videolar: Dahili kamera uygulamasıyla profesyonel kalitede videolar çekin ve hemen düzenlemeye başlayın.
 • Kolay düzenleme: Video, ses, grafik ve fotoğrafları sürükle bırak yaparak düzenleyin. Sezgisel araçlarla sesi ayarlayın, rengi iyileştirin, başlık, geçiş, ses ve daha fazlasını ekleyin.
 • Multitrack zaman çizelgesi: Dört video ve üç ses parçasıyla yaratıcılığınızı ortaya çıkarın.
 • Başlıkları özelleştirin: Yerleşik şablonlara (bazıları animasyonlu) erişin ve bunları benzersiz kılmak için rengi, boyutu, yazı tipini değiştirin. Adobe Stock’da yüzlerce ücretsiz şablona göz atın.
 • Harika ses: Adobe Sensei yapay zekası tarafından desteklenen gelişmiş araçları kullanarak müzik ekleyin, ses kaydedin, ses dengesini ayarlayın, gürültüyü azaltın.
 • Buluta otomatik senkronizasyon: Son düzenlemeleriniz her zaman elinizin altında. Hangi cihazı kullanıyor olursanız olun (iPad, iPhone veya masaüstü) en son düzenlemelerinize kolayca ulaşın.

YORUMLAR