Adobe Sketch 1.0.1 (ios)

Adobe Sketch

Adobe Sketch
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Adobe Sketch, Adobe'nin yeni dijital kalem ve cetveli ile uyumlu olan profesyonel kullanıcılara yönelik çizim uygulamasıdır.

Adobe Sketch, yaratıcılığınızı ve çizim yeteneğinizi ön plana çıkarabileceğiniz harika bir katı çizim uygulamasıdır. İlham, çizim ve yaratıcı topluluğunu birleştiren uygulama tüm iPad’lerde kullanılabilmektedir. Sketch ile yapabileceklerinizin bir sınırı yok.

Adobe’nin mobil platformlar için geliştirdiği yepyeni çizim uygulaması Sketch, kendi çizimlerinizi oluşturabileceğiniz, paylaşabileceğiniz ve diğer sanat eseri yaratıcılarından ilham alarak inanılmaz eskizler oluşturabileceğiniz profesyonel kullanıcılara yönelik hazırlanmış kusursuz bir çizim uygulaması.

Sketch ister sihirli parmaklarınızı kullanarak isterseniz de yeni nesil kalemlerle çalışmanıza imkan tanıyor. Çizimlerinizi mükemmel kılan bir çok aracı kullanımınıza sunuyor ve ister sihirli Mürekkep kalem, grafit kalem, silgi bu araçlardan birkaçı. Bunun yanı sıra çizgilerin kusursuz görünmesini sağlayan dahili dijital cetvel de kullanımınıza sunuluyor. Dilerseniz uygulama için özel olarak tasarlanmış Adobe Ink ve Adonit Jot Touch Pixelpoint ile de çizimlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Çalışmalarınızı Behance’te paylaşarak fikirlerinizi yansıtan projeleriniz için geri dönüş alma izni de veren Sketch, Adobe’nin bulut servisi Creative Cloud ile entegre şekilde çalışıyor. Creative Cloud hesabınızı bağlayarak iPad’de gerçekleştirdiğiniz çalışmaları bilgisayarınızda yüklü Photoshop veya Ilustrator’a aktrabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra Sketch’deki tüm projeleriniz otomatik olarak buluta yedekleniyor.

YORUMLAR