Air Video Free

Air Video Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Air Video Free, iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz ücretsiz ve kapsamlı bir video uygulamasıdır.

Air Video Free, iPhone, iPad ve iPod Touch'larınız üzerindeki video izlemeleriniz için farklı çözüm yoları sunan geniş kapsamlı bir iOS video uygulamasıdır.

AppStore üzerinde bir çok video oynatıcı uygulama bulunmasına rağmen, bu uygulamaların bir çoğunun kendi içerisinde video dönüştürme özelliği bulunmamaktadır. Sizi bir çok zahmetten kurtaracak olan uygulama sayesinde uygun formatlı olmayan videoları kolayca dönüştürme işlemi yaparak hemen izleyebilirsiniz.

Uygulamayı kullanabilmek için bilgisayarınıza Air Video Server programını indirmeniz gerekmektedir. Bu programı yükledikten sonra artık uygulamayı kullanmak için hazırsınız demektir. iOS cihazlarınız üzerinde izlemek istediğiniz video ve filmleri paylaşılan dosyalar bölümüne taşıyarak istediğiniz videoyu izleyebilirsiniz. Eğer videolarınıza ait bir alt yazı bulunuyorsa aynı dosyada olması gerekmektedir. Taşıma işlemi bittikten sonra iOS cihazlarınız üzerinde video ve filmlerinizi izleyebilirisniz. Fakat bunu yaparken sunucu olarak kullandığınız bilgisayarınızın da açık olması gerekmektedir.

Uygulamayuı kullanarak, mp4, m4v, mov, avi, wmv, asf, mpg, mpeg, mkv, 3gp, dmf, divx, flv formatlarında videoları iOS cihazlarınız üzerinde izleyebilirisiniz. Uygulama yerel ağ üzerinden internet bağlantısı ile çalışmaktadır. Ayrıca uygulamanın ücretsiz versiyonu olduğu için her dosyada görüntülenen video sayısı sınırlandırılmaktadır.

iOS cihazları üzerinde video ve filmler izlemek isteyenlerin kullanabileceği bir uygulama olan Air video Server, bilgisayarınızdaki film ve videoları kolayca iOS cihazlarınız üzerinde açmanızı ve keyifle izlemenizi sağlamaktadır. Dilerseniz uygulamayı ücretsiz olarak indirerek bir göz atabilirsiniz.

YORUMLAR