AnyPlayerAD

AnyPlayerAD
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AnyPlayerAD, geniş kapsamlı bir medya oynatıcı olarak iPhone ve iPad'leriniz üzerinde bir çok ses ve video formatlı dosyayı oynatabileceğiniz iOS uygulamasıdır.

AnyPlayerAD, iPhone, iPad ve iPod Touch'larınız üzerinde müzik ve videolarınızı açmanızı sağlamak amacıyla geliştirilen ücretsiz bir medya oynatıcı uygulamasıdır. Uygulamanın geliştiricleri uygulamayı birden fazla medya dosyası  formatı açabilecek şekilde tasarlamışlardır. Bu sayede iOS kullanıcıları oynatmak istedikleri dosyaları dönüştürme işlemi yapmadan açabiliyorlar.

Bir çok yararlı özellik barındıran AnyPlayerAD üzerinden medya dosyalarını Dropbox'a indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Video ve şarkılarınızı Dropbox'ta depolayarak dilediğini zaman erişebilirsiniz.

Fonksiyonel bir medya oynatıcı olan AnyPlayerAD, kullanıcıların ekran görüntüsü almasını da sağlamaktadır. Ekran görüntüsü alma dışında kullanıcıların videolardaki renk effektlerini ve oynatma hızını düzenleyebilmelerini sağlamaktadır. Uygulama üzerinde videolarınızı izlerken tek bir dokunuş ile tam ekrana geçebilirsiniz. Video veya şarkı dinlerken tamamlamanız gereken başka işler varsa, AnyPlayerAD'ı arkaplana atarak çalışmasını devam etmesini sağlayabilir ve böylece favori şarkılarınızı dinlerken işlerinizi yapabilirsiniz.

AVI, ASF, MKV, MP3, M4A, FLAC, RM/RMVB, M2TS, MT2S ve WMA formatlarını destekleyen uygulama kullanıcıların iPod müzik albümlerinde şarkıları da oynatmasını sağlamaktadır.

iOS cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz geniş kapsamlı ve çok özellikli bir medya oynatıcı arıyorsanız, AnyPlayerAD uygulamasını ücretsiz olarak indirerek göz atmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR