Apocalypse Meow: Save the Last Humans

Apocalypse Meow: Save the Last Humans
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Apocalypse Meow: Save the Last Humans güzel grafiklere sahip olan shoot em up türünde bir mobil oyundur

Apocalypse Meow: Save the Last Humans oldukça güzel grafikleri ve eğlenceli bir oynanışı birleştiren shoot em up türünde bir mobil uçak savaşı oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Apocalypse Meow: Save the Last Humans'da kediler ve köpekler arasındaki tarihsel mücadele konu alınıyor. Oyunda büttün olaylar hain kedilerin dünyayı yok etmek için saldırmasıyla başlıyor. Hain kediler bu işi başardıktan sonra hayatta kalan insanları kurtarmak ve kedileri durdurmak insanoğlunun en sadık dostu olan köpeklere düşüyor. Köpekler bu iş için gelişmiş uzay savaş uçaklarına atlıyorlar ve düşman ordularıyla ve asteroidlerle savaşıyorlar. Biz de köpekleri yöneterek maceraya ortak oluyoruz.

Apocalypse Meow: Save the Last Humans, eskiden atari salonlarında oynadığımız klasik shoot em up oyunlarında karşılaştığımız oyun yapısına sahip. Oyunda savaş uçağımızı kuşbakışı olarak yönetiyoruz. Ekranda dikey olarak ilerlediğimiz oyunda farklı düşmanlarla ve bölüm sonu canavarlarıyla karşılaşıyoruz. RPG elementlerini de içeren oyunda farklı kahramanları seçebiliyor ve geliştirebiliyorsunuz.

Apocalypse Meow: Save the Last Humans göze oldukça göründüğünü belirtmekte fayda var. Eğer güzel görünen ve bolca aksiyon içeren klasik tarzda bir oyun oynamak isterseniz Apocalypse Meow: Save the Last Humans'ı kaçırmayın.

YORUMLAR