Apptrack Free

Apptrack Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Birden fazla video çekerek, birleştirebilir ve acapella tarzı videolar oluşturabilirsiniz.

Sosyal medya platformlarında sıkça rastladığımız acapella videoları ve buna benzer videolar oluşturmak istiyorsanız, iOS işletim sistemli cihazlarınıza kuracağınız Apptrack Free uygulaması işinizi fazlasıyla görecektir.

Birden fazla video çekerek, aynı anda ekranda oynatarak kendi acapella videolarınızı oluşturabileceğiniz AppTrack Free uygulaması, ücretsiz sürümde 3 adet videoyu birleştirmenize izin veriyor. Pro sürümünü satın aldığınızda, tek ekranda 9 adet videoyu oynatabileceğiniz sürüme sahip oluyorsunuz. Sadece acapella videoları değil, bunun dışında videolar oluşturmak da sizin hayal gücünüze kalıyor. Örneğin; bir şarkıyı gitarla çalarken önce solo, sonra ritm bölümlerini çalarken kaydedebilir ve bunu birleştirerek kaydedebilir, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Uygulamayı başlattıktan sonra Begin butonuna basarak, kaç adet kayıt alacağınızı seçtikten sonra Start recording ile kayda başlayabiliyorsunuz. İlk kaydınızı tamamladıktan sonra done butonuna tıklıyorsunuz ve ikinci kayda geçmek için record next track butonuna dokunuyorsunuz. Kayıtlarınız tamamlandıktan sonra Combine butonuyla videoları birleştiriyor, Save & Finish ile kayıt işlemlerinizi tamamlayabiliyorsunuz. iPhone ve iPad cihazlarınızda eğlenceli vakit geçirebileceğiniz ve oldukça hoş videolar hazırlayabileceğiniz Apptrack Free uygulamasını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

YORUMLAR