Artist's Sketch 2.3 (ios)

Artist's Sketch

2.3
Artist's Sketch
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Artist's Sketch uygulaması ile hem resimlerinizi hem de videolarınızı çizim efektli hale getirebilirsiniz.

Artist's Sketch uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad mobil cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak kendi fotoğraflarınızı birer skeç çizim haline getirebilirsiniz ve uygulama içerisindeki binlerce farklı seçeneği kullanabilirsiniz. Uygulamanın sahip olduğu kolay kullanılır arayüz ve seçenekler sayesinde kendi resminizi daha güzel hale getirecek olan en iyi çözümü bulabileceksiniz.

Uygulamanın temel özellikleri şöyle listelenmiş;

  • Ünlü sanatçıların tasarladığı binlerce skeç
  • Efekt ve filtrelerdeki gerçekçilik
  • Çizim efektli video çekim olanağı
  • Çizim ve skeç adetlerinde limit olmaması
  • Orijinal dosyanın korunması

Uygulama cihazınızın kamerasını kullanarak yeni bir fotoğraf çekebiliyor ya da hali hazırda cihazınızın galerisindeki fotoğrafları kullanabiliyorsunuz. Hem resim hem de video desteği sağlaması nedeniyle karakalem çizimlerden hoşlananların uygulamayı da beğeneceklerine inanıyorum. Uygulamanın arayüzünde biraz reklam yer alsa da uygulama içi satın alma seçenekleri ile bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz.

Fakat genel arayüzün biraz eski göründüğünü söylemek gerekli. Ancak arayüzün eskiliğine rağmen efekt kaliteleri konusunda bir eksiği yok ve fotoğraflarınızın orijinal hallerinden çok daha etkileyici olmalarını sağlayabiliyorsunuz.

Hazırladığınız resim ve fotoğrafları daha sonra kolayca aile ve arkadaşlarınızla sosyal ağlarınız üzerinden de paylaşabiliyorsunuz.

YORUMLAR