ArtStudio 5.5 (ios)

ArtStudio

5.5
ArtStudio
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ArtStudio uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızda ücretsiz olarak tüm fotoğraf düzenleme ve çizim işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

ArtStudio uygulaması, iOS işletim sistemli mobil cihaz kullanıcılarının, cihazlarında hiç vakit kaybetmeden fotoğraf efektlendirme, filtrelendirme, çizim, düzenleme ve diğer işlemleri gerçekleştirebilmeleri için hazırlanmış bir görsel düzenleme editörü olarak karşımıza çıktı ve tam sürümüne göre çok az miktarda kısıtlama ile ücretsiz olarak sunuluyor. Oldukça verimli ve mobil cihazlara uygun olarak tasarlanmış kullanıcı arayüzü sayesinde sunduğu tüm olanaklardan en sorunsuz şekilde faydalanmak da mümkün hale geliyor.

Uygulama içerisinde fotoğraf ve resimlerinizi düzenleyebilmeniz ya da sıfırdan çizimler gerçekleştirebilmeniz için tam 16 adet farklı araç yer alıyor ve bu araçlar arasında klasik fırçalar, alternatif fırçalar, dolgular, yazı ekleme seçenekleri ve çok daha fazlası mevcut. Toplamda 150 adet farklı fırça seçeneği olduğu için kullanırken yaratıcılığınızı kolaylıkla konuşturabileceğinize inanıyorum.

Resim ve çizim düzenleme seçeneklerinin katmanlara izin vermesi sayesinde farklı şekilleri ve fotoğrafları hiç zorlanmadan ayrı katmanlar üzerinde kaydedebilir, böylece daha sonra düzenlemek istediğinizde tüm resmi boşa vermeden sonuç elde edebilirsiniz.

Elbette ileri alma veya geri alma işlemlerine de imkan tanıması sayesinde yaptığınız hataları geri almak oldukça kolay olacaktır. Cihazınızın kamerasında hali hazırda kayıtlı olan fotoğrafları alabilen uygulama, dilerseniz düzenleme işlemlerinin ardından fotoğrafları geri galerinize de kaydedebiliyor.

Onlarca adetteki fotoğraf filtreleri, temel fotoğraf düzenleme, yeniden boyutlandırma, kesme, kırpma gibi özellikleri ve renk, kontrast, parlaklık ayarlamaları ile her kullanıcının kullanmaktan keyif alacağına inandığım iPhone ve iPad fotoğraf düzenleme ve çizim uygulamaları arasında yer alıyor. Göz atmadan geçmemeniz gerektiğine inanıyorum.

YORUMLAR