Auto Color Splash 1.0 (ios)

Auto Color Splash

1.0
Auto Color Splash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Auto Color Splash, iPhone ve iPad'inizdeki fotoğraflara renk sıçrama efekti vermek için kullanabileceğiniz bir uygulama.

Auto Color Splash, fotoğraflarınıza kolaylıkla renk sıçrama efekti verebileceğiniz bir iOS uygulaması.

Sosyal ağlarda fazlasıyla vakit geçiren biriyseniz belli bir bölümü renkli olan fotoğraflara rastlamışsınızdır. Objeyi öne çıkarmak için kullanılan bu efekti Photoshop ile de yapmak mümkün ancak bu işi daha hızlı yapabileceğiniz ve Photoshop kadar etkili sonuçlar alabileceğiniz mobil uygulamalar da mevcut.

iPhone’unuzla çektiğiniz veya iPad’inizdeki fotoğrafları aktarıp fotoğrafın dilediğiniz bölümünü renkli bırakıp dilediğiniz bölümünü siyah beyaz yaparak istediğiniz objeyi öne çıkarmak için kullanabileceğiniz mobil uygulamalardan birisi olan Auto Color Splash’in kullanımı son derece basit. Tek yaptığınız fotoğrafınızı aktarmak ve sonrasında renkli kalmasını istediğiniz alanın etrafını işaretlemek. Uygulama renkli alanı algılıyor ve bu alan dışında kalan yerleri siyah beyaza çeviriyor. Yakınlaştırmanın olması ve yakınlaştırma düzeyine göre farklı fırçaların sunulması etkili sonuçlar almanızı sağlıyor.

YORUMLAR