Auto Warriors

Auto Warriors
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Auto Warriors, zırhlı araçlarla arenada kapıştığınız aksiyon yüklü bir mobil oyun.

Auto Warriors, klasik kurallara bağlı kalarak yarışmak zorunda kaldığımız araba oyunlarından oldukça farklı bir oynanış sunuyor. Türlü silahlarla donatılmış modifiyeli araçlarla post apokaliptik arazide ölüm kalım savaşı verdiğimiz oyunda özel görevlere katılma veya birebir kapışma şansına sahibiz.

Detaylı tasarlanmış mükemmel ötesi görseller sunan çılgın araba savaşı oyununda zırhlı araçlarla mayın döşeli arazide kapışıyoruz. Kıyamet sonrası harabe bir yerde karşımıza çıkan düşman araçları silahlarımızla bitirip mümkün olduğunca hayatta kalmaya çalışıyoruz.

Şasi, tekerlek, motor, zırh, silah ve daha nice aracımızı oluşturan parçaları dilediğimizce seçip hayalimizdeki canavar araçla arenaya çıktığımız oyunda sıra tabanlı oynanış hakim. Rotamızı belirleyip parmağımızı kaldırmamızla beraber aksiyon başlıyor. Yalnız böylesine bir oyunda serbest stil oynanış çok daha zevkli olabilirdi.

Tekli oyuncu modunda 150'den fazla görev ve günlük meydan okuma modları içeren oyun hem iPhone hem de iPad'de rahat oynanış sunuyor.

YORUMLAR