Aweditorium

Aweditorium
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPad için geliştirilmiş dev bir harita üzerinde listelenen müzik gruplarının fotoğrafları eşliğinde müziklerini de dinleyebileceğiniz mükemmel bir müzik uygulaması.

Aweditorium, bir müzik grubu keşfetme uygulaması. Bir harita üzerine konumlandırılmış müzik gruplarının fotoğrafları eşliğinde, o gruba ait müziği dinleyebilmektesiniz. Uygulamayı açtığınızda karşınıza küçük kutucuklar ve içlerinde henüz aktifleşmemiş (keşfetmediğiniz grupların fotoğrafları pasif) fotoğraflar karşılıyor. Siz bu ekranda bir resme tıkladığınızda ilgili resim tam ekran olmakta. Arka planda o gruba ait müzik çalarken, aynı anda ekranda şarkının sözleri, videosu, röportajları gibi detaylı içerikler belirmekte. Bir sonraki grubu keşfetmek isterseniz parmağınızı ekrana dokundurmanız yeterli. Ana giriş ekranına döndüğünüzde sizi sol üst köşede, listede yer alan müzik gruplarının yüzde kaçını keşfettiğinizi gösteren bir grafik karşılayacaktır.

Yabancı medyada ilgili uygulama ile ilgili güzel yorumlar yapılmış. Bu yorumlardan bazılarını aşağıda okuyabilirsiniz.

* Flipboard'ın müzik versiyonu diyebiliriz. - Robert Scoble
* Yeni müzikler ve gruplar keşfetmek hiç bu kadar güzel olmamıştı. - Gizmodo
* Haftanın en iyi iPad uygulaması. - Appolicious
* Bu uygulama harika. Kulaklığınızı takın, arkanıza yaslanın ve dünyanın müziğini keşfedin. - The Next Web
* 2 saattir daha çok yeni müzik grubu keşfetmek için iPad uygulamasında geziniyorum. Sonuç olarak, kesinlikle indirmeniz gereken tek müzik uygulaması. - MacStories

YORUMLAR