Awesome Voice Recorder 7.4 (ios)

Awesome Voice Recorder

7.4
Awesome Voice Recorder
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Awesome Voice Recorder uygulamasında yüksek kaliteli ses kayıtları alabiliyor ve bu kayıtları dilediğiniz gibi düzenleyebiliyorsunuz.

Awesome Voice Recorder uygulaması ile iOS cihazlarınızdan yüksek kaliteli ses kayıtları alabilirsiniz.

Gelişmiş özellikler sunan Awesome Voice Recorder uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda yüksek kaliteli ses kayıtları alarak çeşitli işlerinizde sizlere kolaylık sağlıyor. MP3, WAV ve M4A gibi ses formatlarında kayıt alabileceğiniz Awesome Voice Recorder uygulamasında, sınırsız kayıt yapabilirsiniz. Arka planda kayıt özelliği ile diğer uygulamaları kullanırken bir yandan da ses kaydı alabileceğiniz uygulamada mono ve stereo kayıt seçenekleri de sunuluyor.

Ses kayıtlarını organize edebilmek için açıklama ve başlık eklemenize de izin veren Awesome Voice Recorder uygulamasında Bluetooth desteğinin sunulduğunu da belirtelim. Profesyonel, Klasik, Stüdyo ve Stüdyo Pro gibi mikrofon tasarımlarının yanında Koyu ve Açık tema seçeneklerine de sahip olabileceğiniz Awesome Voice Recorder uygulamasında kayıtlarınızı kesme ve birleştirme işlemlerini de uygulayabilirsiniz. Dosyalarınızı birçok yöntemle paylaşabilme imkanı da sunan Awesome Voice Recorder uygulamasında gürültü azaltma özelliğini kullanarak arka plan seslerini azaltabilir ve temiz kayıtlar alabilirsiniz.

YORUMLAR